Ruime gezinswoning met 3 slpk. nabij het centrum van Geel
€ 315 000
Deze gezinswoning bevindt zich in de straat Katersberg en is vlakbij het centrum van Geel gelegen, op korte afstand van alle voorzieningen zoals scholen, winkels en openbaar vervoer. Bovendien zijn ook de omliggende gemeenten vlot bereikbaar.
Indeling:
Via de inkomhal met vestiaire bereiken we de lichtrijke, open leef- en eetruimte die naadloos overgaat naar een ruime bijkeuken voorzien van veel kastruimte. Aansluitend bevindt zich de volledig uitgeruste keuken. De keuken geeft ons toegang tot een voorraadkelder. Via de bijkeuken bereiken we dan weer een berging die beschikt over de nodige aansluitingen voor wasmachine en droogkast. Achterliggend bevindt zich nog een apart gastentoilet.
De eerste verdieping biedt 3 volwaardige slaapkamers. Eén slaapkamer beschikt over ingemaakte kasten, terwijl een andere is uitgerust met een praktische dressing. Verder brengt de eerste verdieping nog een badkamer uitgerust met een ligbad, een douche en een dubbele wastafel.
De zolderruimte is te bereiken via een trapluik en biedt nog veel opbergruimte.
Buiten geniet u van een zuid georiënteerde tuin waar rust en privacy centraal staan. Het overdekte terras vormt de ideale plek om te ontspannen en van de omgeving te genieten. Als extra troef beschikt de woning over een zeer ruime tuinberging, ideaal voor fietsen, tuinmateriaal of extra opslag.
Extra:
- Geen renovatieverplichting: EPC-label D
- Uitgerust met rolluiken
- 32 zonnepanelen aanwezig (10400 WP)
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via info@vastengoed.be of via 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons via 014/72 73 74.
Algemeen
| Adres: | Katersberg 51 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5433 |
| Vraagprijs: | € 315.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum, Vrij uitzicht |
| Perceeloppervlakte: | 671 m² |
| Perceelbreedte: | 10 m |
| Perceeldiepte: | 69 m |
| Bewoonbare opp.: | 231 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1981 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Bijkeuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Airconditioning, Warmtepomp, Pelletkachel, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektriciteit |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Airco: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.186 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 671 m² |
| EPC Index: | 369,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |