Ruime gezinswoning met 4 slpk. op een perceel van 3.206 m² in Geel
€ 425 000
Deze gezinswoning is gelegen in de Koning-Albertstraat te Geel. Door de centrale ligging en de nabijheid van de E313 heeft de woning een zeer goede bereikbaarheid en verbinding naar de omliggende steden en gemeenten. Verder bevinden andere faciliteiten zoals scholen, openbaar vervoer of ontspanning zich ook op korte afstand.
Indeling:
We betreden de woning via de inkomhal met vestiaire. Aansluitend komen we terecht in de lichtrijke leef- en eetruimte, gevolgd door de goed uitgeruste keuken met toegang tot de veranda. Via de keuken bereiken we eveneens de eerste badkamer, uitgerust met dubbele wastafel, toilet, ligbad en inloopdouche.
Achteraan de woning bevindt zich een tweede leefruimte met bijhorende, goed uitgeruste keuken. Verder beschikt het gelijkvloers over een ruime slaapkamer, een tweede badkamer met ligbad, toilet en wastafel, alsook een dubbele garage met de nodige aansluitingen voor wasmachine en droogkast.
De eerste verdieping biedt vervolgens 3 volwaardige slaapkamers en een apart toilet.
De zuidoost-georiënteerde tuin beschikt over een terras met een prachtig vrij uitzicht over de achterliggende velden. Dankzij de totale perceeloppervlakte van 3.206 m² biedt deze eigendom tal van mogelijkheden en troeven.
Extra:
- Dubbele inpandige garage
- Ruim perceel
- Renovatieverplichting voor residentiële gebouwen is van toepassing. Meer info: https://energiesparen.be/renovatieverplichting.
Voor meer informatie of een bezoek, neem contact met ons op via info@vastengoed.be of bel naar 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Neem contact met ons op via 014/72 73 74.
Algemeen
| Adres: | Koning-Albertstraat 40 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5415 |
| Vraagprijs: | € 425.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad, Vrij uitzicht, Buiten bebouwde kom |
| Perceeloppervlakte: | 3.206 m² |
| Perceelbreedte: | 26 m |
| Perceeldiepte: | 110 m |
| Bewoonbare opp.: | 255 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1971 |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (18 m², 15 m², 13 m², 11 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 3 |
| Woonkamer: | 47 m² |
| Keuken: | 15 m² |
| Veranda: | 15 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Garage: | 2 |
| Garage Oppervlakte: | 50 m² |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kruipkelder |
| Beglazing: | Gedeeltelijk dubbel |
| Elektriciteit: | Niet-conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.447 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 3.206 m² |
| EPC Index: | 500,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |