Handelswoning met 3-4 slpk. in Geel-centrum
€ 265 000
Deze handelswoning is gelegen op de Pas in Geel met de Markt nabij. Hierdoor bevinden alle voorzieningen zoals scholen, horeca, winkels, OV... zich vlakbij deze unieke woonst. Verder is er een zowel een vlotte verbinding met de E313 als met de omliggende gemeenten.
Beschrijving:
De gelijkvloerse verdieping bestaat uit een polyvalente handelsruimte van 100m² dewelke zich leent tot verschillende doeleinden. Momenteel is er verder op deze verdieping een keuken, een bergruimte en voorzieningen voor 2 toiletten aanwezig. Vanuit de handelsruimte betreden we de ruime maar gezellige stadstuin met terras waar het heerlijk vertoeven is. De eerste verdieping biedt toegang tot 3 volwaardige slaapkamers, een bergruimte alsook een badkamer.
Extra:
- Commerciële ligging met veel parkeermogelijkheden
- Conforme elektriciteit
- Gunstig EPC-label: C
- Functiewijziging naar woning wordt bekeken
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via info@vastengoed.be of via 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons via 014/72 73 74.
Algemeen
| Adres: | Pas 233 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5416 |
| Vraagprijs: | € 265.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Perceeloppervlakte: | 226 m² |
| Perceelbreedte: | 6 m |
| Perceeldiepte: | 34 m |
| Bewoonbare opp.: | 181 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Gevelbreedte: | 6 m |
| Algemene staat: | Op te frissen |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (20 m², 14 m², 0 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 3 |
| Bureau: | 10 |
| Woonkamer: | 30 m² |
| Keuken: | 47 m² |
| Bijkeuken: | 8 m² |
| Berging: | 8 m² |
| Kelder: | 15 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Plakwerk |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | niet-conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas, Elektriciteit |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.165 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 226 m² |
| EPC Index: | 265,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |