Recente en energiezuinige woning met 2 slpk. nabij Geel-Centrum
€ 375 000
Deze woning, gelegen in het woonerf Velodroom, geniet van een rustige doch centrale ligging in de Velodroomstraat en bevindt zich op een boogscheut van verschillende faciliteiten. Tevens zijn de omliggende gemeenten vlot bereikbaar.
Beschrijving:
We betreden de woning via de inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Aansluitend bereiken we de lichtrijke leef- en eetruimte met aanpalend de volledig uitgeruste open keuken. Zowel de leefruimte als de keuken bieden toegang tot de zuid-georiënteerde tuin. Verder biedt het gelijkvloers nog een ruime berging/technische ruimte met de nodige voorzieningen voor wasmachine en droogkast.
De eerste verdieping brengt ons 2 volwaardige slaapkamers en een apart toilet alsook een badkamer uitgerust met een wastafel en een douche.
Dankzij de toepassing van de nieuwste technieken voldoet de woning aan de hedendaagse en toekomstige normen.
Bij de woning dient er verplicht een bovengrondse en een ondergrondse autostaanplaats alsook een kelderberging bij aangekocht te worden, dit voor een totale meerprijs van 24.000 euro.
Als extra troef is er het gezamenlijke binnenplein alsook een achterliggend speelpleintje. Ideaal voor kinderen!
Extra:
- Energiezuinig EPC label: A
- 6 zonnepanelen aanwezig
- Conforme elektriciteit
- Verkoop onder registratierechten
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via info@vastengoed.be of via 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons via 014/72 73 74.
Algemeen
| Adres: | Velodroomstraat 33-K Geel |
| Referentie: | V&G/G/5412 |
| Vraagprijs: | € 375.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Stad centrum, In woonwijk, Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 105 m² |
| Bewoonbare opp.: | 122 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (15 m², 12 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 36 m² |
| Keuken: | 10 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 7 m² |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 105 m² |
| EPC Index: | 18,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC E-peil: | 10,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |