Te renoveren woning met 4 slpk. in het centrum van Geel-Winkelomheide
€ 295 000
Op een rustige ligging in de straat Gemeenteheide te Geel vinden we deze te renoveren eigendom terug. Dankzij zijn centrale doch rustige ligging zijn verschillende faciliteiten op wandelafstand terug te vinden. Verder kennen we een vlotte verbinding met de E313, het centrum van Geel en omliggende steden en gemeenten.
Indeling:
We betreden de woning via de inkomhal, die toegang biedt tot de open eet- en leefruimte. Aansluitend bevindt zich de goed uitgeruste keuken met gezellige ontbijthoek. Via de keuken bereiken we een badkamer, uitgerust met een wastafel en een douche. Op de gelijkvloerse verdieping vinden we verder nog een ruime veranda, een apart gastentoilet, een praktische berging en de toegang tot de voorraadkelder.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en een tweede badkamer, voorzien van een toilet, een douche en een wastafel. De zolderverdieping, bereikbaar via een vaste trap, doet dienst als volwaardige slaapkamer en biedt daarnaast nog heel wat extra opbergruimte.
Achter de woning bevindt zich een oost-georiënteerde tuin, waar het aangenaam vertoeven is. Tot slot beschikt de woning over een praktische garage met plaats voor twee wagens.
Extra:
- Rolluiken aanwezig
- Garage en voldoende parkeergelegenheid voorzien
- Renovatieverplichting voor residentiële gebouwen is van toepassing. Meer info: https://energiesparen.be/renovatieverplichting.
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via info@vastengoed.be of via 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons via 014/72 73 74.
Algemeen
| Adres: | Gemeenteheide 74 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5382 |
| Vraagprijs: | € 295.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad, In woonwijk, Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 984 m² |
| Perceelbreedte: | 16 m |
| Perceeldiepte: | 59 m |
| Bewoonbare opp.: | 177 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1961 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (18 m², 16 m², 15 m², 7 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 32 m² |
| Keuken: | 18 m² |
| Berging: | 5 m² |
| Kelder: | 8 m² |
| Veranda: | 16 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Garage: | 2 |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bank: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | niet-conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Rolluiken: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.061 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 984 m² |
| EPC Index: | 555,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonuitbreidingsgebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |