Handelswoning met 3 slpk. en privéparking in het centrum van Balen
€ 495 000
Deze handelswoning met 3 slaapkamers bevindt zich op een toplocatie in het centrum van Balen. Alle voorzieningen zoals winkels, horeca, scholen en openbaar vervoer bevinden zich op wandelafstand. Daarnaast zijn zowel de handelswoning als de omliggende gemeenten uitstekend bereikbaar via de nabijgelegen N18 en N136.
Indeling gelijkvloers/kelder:
Het gelijkvloers doet momenteel dienst als apotheek en bestaat uit de apotheekruimte, bereidingsruimte, bureau, leefruimte met kitchenette en toilet. Via de apotheek is ook de ruime kelder van 123 m² bereikbaar, die zeer veel opbergruimte biedt.
Indeling woongedeelte:
De eerste verdieping is bereikbaar via de leefruimte op het gelijkvloers. Hier bevinden zich twee slaapkamers, een woonkamer en een badkamer met dubbele lavabo, toilet, ligbad en douche.
Op de tweede verdieping vinden we een derde slaapkamer en een ruime zolderruimte, ideaal als extra opslagruimte.
Buitenruimte:
Buiten werd ruime parkeergelegenheid voorzien.
Extra:
- Apotheek gerenoveerd in 2011
- Zeer commerciële ligging
- Zeer veel potentieel
- Ketel vernieuwd in 2022
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via info@vastengoed.be of via 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons via 014/72 73 74.
Algemeen
| Adres: | Vaartstraat 81 Balen |
| Referentie: | V&G/G/5320 |
| Vraagprijs: | € 495.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 464 m² |
| Perceelbreedte: | 17 m |
| Perceeldiepte: | 30 m |
| Bewoonbare opp.: | 110 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1976 |
| Renovatiejaar: | 2011 |
| Gevelbreedte: | 10 m |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (19 m², 15 m², 10 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 22 m² |
| Zolder: | 30 m² |
| Kelder: | 123 m² |
| Balkon: | 4 m² |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | Airconditioning, Condensatieketel, Aardgas, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Airco: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 9010 Wp |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.828 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 464 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260213-0003802141-KNR-1 |
| EnergyClass: | C |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |