Handelshuis met 2 garages op topligging in centrum van Mol
€ 575 000
Dit handelshuis is uitstekend gelegen in het centrum van Mol, met voldoende parkeermogelijkheden in de nabije omgeving. Alle voorzieningen zoals winkels, scholen, horeca en openbaar vervoer bevinden zich op wandelafstand. Dankzij de centrale ligging zijn ook de omliggende gemeenten vlot bereikbaar.
Indeling:
Op het gelijkvloers bevindt zich een ruime verkoopruimte met achteraan pashokjes, een berging en een keuken.
De eerste verdieping omvat drie kamers, momenteel in gebruik als opslagruimte.
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping, waar zich een ruime zolder bevindt met tal van mogelijkheden.
Verder beschikt het gebouw over een praktische kelder.
Achteraan het gebouw is bovendien een ruime tuin aanwezig met twee garages, die momenteel beide verhuurd zijn.
Extra troeven:
- Uitstekende commerciële ligging
- Momenteel verhuurd
- EPC-label C
- Elektrische installatie conform
- Geschikt voor diverse doeleinden
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via info@vastengoed.be of via 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons via 014/72 73 74.
Algemeen
| Adres: | Statiestraat 13-A Mol |
| Referentie: | V&G/G/5407 |
| Vraagprijs: | € 575.000 |
| Type: | Winkelruimte |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 600 m² |
| Bouwjaar: | 1969 |
| Verhuurbare vloeroppervlakte: | 302 m² |
Indeling
| WC: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Opslagruimte: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Showroom: | Ja |
| Kantine: | Ja |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| (Stads)centrum: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Enkel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Airconditioning, Condensatieketel, Aardgas, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 3.527 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 600 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20241126-0003458798-KNR-1 |
| EnergyClass: | C |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |