Exclusieve villa in een landelijke omgeving te Geel
€ 1 095 000
In een groene omgeving in Geel vinden we deze high-end afgewerkte villa terug. Ondanks de rustige, landelijke ligging beschikken we toch over een goede bereikbaarheid en een vlotte verbinding met de E313 alsook met de omliggende gemeenten. De uitmuntende afwerking gecombineerd met een bewoonbare oppervlakte van 245 m² en een perceel van 1.280 m² zorgt voor een unieke eigendom.
Beschrijving:
De gelijkvloerse verdieping beschikt over een inkomhal met vestiaire en gastentoilet om vervolgens via een dubbele glazen deur de open leefkeuken te betreden. Met een uitzonderlijk keukeneiland met ontbijthoek, tal van kwalitatieve toestellen én een koffiehoek voldoet deze keuken aan alle mogelijke eisen en luxe. De naadloze overgang met de eetkamer en zithoek vervolledigt het plaatje. Tot slot is de gelijkvloerse verdieping nog voorzien van een douchekamer, wasplaats, bureel en inpandige garage.
De eerste verdieping bereiken we via de open trap en geeft uit op 4 volwaardige slaapkamers. De master bedroom biedt nog ruimte voor een eventuele dressing. De nachthal kan dienst doen als extra bureauruimte terwijl men kan genieten van het uitzicht op het rondom gelegen groen. Het naastgelegen dakterras creëert ook hier buitenruimte. De eerste verdieping beschikt op haar beurt ook over een badkamer met een dubbele inloopdouche, een ligbad alsook een dubbele wastafel. Vanuit het ligbad heeft men een wijd uitzicht over de uitgestrekte weilanden waardoor de omgeving wordt geïntegreerd in de woning.
Dankzij de aanwezigheid van 2 terrassen en een onderhoudsvriendelijke tuin is het ook buiten heerlijk vertoeven en kan men genieten van de natuur en rust. Elk terras alsook de tuin is bereikbaar via schuiframen.
Extra:
- Energiezuinig dankij hedendaagse technieken
- Kelder aanwezig
- Inpandige garage met automatische poort
- Domotica voorzien
- Aankoop onder registratierechten
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via info@vastengoed.be of via 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons via 014/72 73 74.
Algemeen
| Adres: | Schrans 74 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5378 |
| Vraagprijs: | € 1.095.000 |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad, Vrij uitzicht, Landelijk, Aan bosrand, Aan rustige weg, Bosrijke omgeving |
| Perceeloppervlakte: | 1.280 m² |
| Perceelbreedte: | 24 m |
| Perceeldiepte: | 55 m |
| Bewoonbare opp.: | 240 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Gevelbreedte: | 13 m |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (20 m², 17 m², 14 m², 13 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | 3 |
| Woonkamer: | 25 m² |
| Keuken: | 35 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 12 m² |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | 16 m² |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 19 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Superisolerend |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Domotica: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.740 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.280 m² |
| EnergyClass: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |