Handelswoning met 4 slpk. op een toplocatie in het hart van Geel
€ 475 000
Deze handelswoning is aan de markt van Geel gelegen. Gezien zijn unieke ligging zijn alle faciliteiten zoals horeca, winkels, scholen en OV binnen handbereik terug te vinden. Verder kennen we een vlotte verbinding met de omliggende gemeenten.
Indeling:
De handelszaak bestaat uit een verbruiksruimte van 81m² uitgerust met een bar en een apart toilet voor klanten. Achterliggend bevindt zich een keuken en een magazijn.
Het appartement is zowel toegankelijk via de handelszaak alsook via een aparte ingang met trap.
Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime, lichtrijke leefruimte en een goed uitgeruste keuken met een prachtig zicht op dé Nieuwstraat. Vervolgens biedt de eerste verdieping nog een ruim terras en een badkamer voorzien van een ligbad, een wastafel, een toilet en de nodige aansluitingen voor wasmachine en droogkast.
Via een vaste trap bereiken we de tweede verdieping waar 4 volwaardige slaapkamers en een bureau zijn gelegen. De zolderruimte is te bereiken via een valtrap en biedt veel opslagruimte.
Extra:
- Gunstig EPC-label: B
- Unieke locatie
- Goedlopend huurcontract
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via info@vastengoed.be of via 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons via 014/72 73 74.
Algemeen
| Adres: | Markt 20-22 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5406 |
| Vraagprijs: | € 475.000 |
| Type: | Horeca |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Stad centrum |
| Perceeloppervlakte: | 183 m² |
| Perceelbreedte: | 9 m |
| Perceeldiepte: | 22 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1947 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Verhuurbare vloeroppervlakte: | 293 m² |
Indeling
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 25 m² |
| Keuken: | 17 m² |
| Opslagruimte: | 13 m² |
| Kelder: | 4 m² |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| (Stads)centrum: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Niet-conform |
| Verwarming: | Airconditioning, Gaskachels, Aardgas, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektriciteit, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Airco: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 3.056 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 183 m² |
| EnergyClass: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |