Bouwgrond van 7 are en 70 ca. voor open bebouwing in Geel
€ 209 000
Ter hoogte van de Keulsekarstraat in Geel vinden we dit ruime perceel bouwgrond terug. Dankzij deze gunstige ligging zijn zowel de omliggende gemeenten als tal van voorzieningen vlot bereikbaar én geniet men van een rustige omgeving.
Kenmerken:
- Totale oppervlakte: 770m²
- Perceelbreedte: 13,17m
- Perceeldiepte: 49,88m
- Gevelbreedte: 7,92m
- Bouwdiepte: 17,12m
- Bestemming: woongebied
- Oriëntatie: zuidelijk
Het verkavelingsplan is terug te vinden bij downloads.
Het perceel leent zich perfect voor het bouwen van een ruime eengezinswoning in een rustige omgeving.
Voor meer informatie over de mogelijkheden bij dit perceel bent u welkom op ons kantoor of kan u ons steeds bereiken via info@vastengoed.be of 014 72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons vrijblijvend voor een afspraak.
Algemeen
| Adres: | Keulsekarstraat 27-B Geel |
| Vraagprijs: | € 209.000 |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad, Vrij uitzicht, In woonwijk, Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 770 m² |
| Perceelbreedte: | 13,17 m |
| Perceeldiepte: | 49,88 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 7,92 m |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 770 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |