Instapklaar gelijkvloers appartement met 3 slpk. in centrum Geel
€ 285 000
Dit instapklaar appartement is gelegen in de straat Eikevelden in Geel en geniet van een uiterst centrale ligging met de Markt van Geel op wandelafstand. Hierdoor bevinden alle voorzieningen zich op een boogscheut van de woonst.
Indeling:
We betreden het appartement via de inkomhal, voorzien van ruimte voor een vestiaire en ingemaakte kasten. Vanuit de inkomhal bereiken we de ruime eet- en leefruimte met aansluitend de vernieuwde, volledig uitgeruste keuken.
Achteraan bevinden zich 3 volwaardige slaapkamers, waarvan de grootste slaapkamer voorzien is van ingemaakte kasten en tevens toegang biedt tot het overdekte terras met tuintje. Verder beschikt het appartement over een volledig gerenoveerde badkamer, uitgerust met een inloopdouche, wastafel, toilet en de nodige aansluitingen voor een wasmachine.
Als extra troef geniet het appartement achteraan van een goed verzorgde tuin met overdekt terras die tevens bereikbaar is via een achteringang. Ideaal om in alle rust te ontspannen. Het gemeenschappelijke groen achter het gebouw biedt nog tal van extra mogelijkheden
Bij het appartement dient verplicht een garage aangekocht te worden voor een meerprijs van 20.000 euro.
Extra:
- Gunstig EPC label: B
- Conforme elektriciteit
- Elektrische garagepoort
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via info@vastengoed.be of via 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons vrijblijvend voor een afspraak.
Algemeen
| Adres: | Eikevelden 70 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5419 |
| Vraagprijs: | € 285.000 |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 100 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1977 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (0 m², 0 m², 0 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | 10 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Vloerisolatie |
Wettelijke gegevens
| EPC Index: | 169,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |