Instapklaar appartement met 3 slpk. en garage nabij centrum Mol
€ 249 000
Dit instapklare appartement op de eerste verdieping combineert comfort, ruimte en een centrale ligging. U geniet hier van alle voorzieningen binnen handbereik: winkels, horeca, scholen en openbaar vervoer. Daarnaast bent u vlot bereikbaar via de N103, N18 en N71.
Indeling:
We betreden het appartement via de inkomhal, die toegang biedt tot de drie volwaardige slaapkamers, wasplaats, berging en de recent volledig vernieuwde badkamer (1,5 jaar geleden) met bad en wastafel. De ruime, lichtrijke woonkamer vormt het hart van het appartement, met aansluitend de volledig uitgeruste keuken.
Bij het appartement hoort een garage achteraan de residentie, voorzien van elektriciteit.
Extra troeven:
- EPC-label C
- Rolluiken aanwezig
- Uitstekende ligging, dicht bij alle voorzieningen
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via info@vastengoed.be of via 014/72 73 74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom? Contacteer ons via 014/72 73 74.
Algemeen
| Adres: | Nieuwstraat 51/2 Mol |
| Referentie: | V&G/G/5381 |
| Vraagprijs: | € 249.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 115 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1950 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (13 m², 12 m², 10 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 35 m² |
| Keuken: | 12 m², Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 2 m² |
| Wasplaats: | 1 m² |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 17 m² |
| Garage Types: | Garagebox |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel, Gas |
| Rolluiken: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 902 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260325-0003832247-RES-1 |
| EPC Index: | 259,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |