Gezellig 1-slaapkamer appartement in Geel-centrum!
€ 675
Dit pand beschikt over een gunstige ligging in Geel-St.Dimpna. Pal in het centrum en met gratis parkeermogelijkheden om de hoek geniet dit appartement van een uiterst vlotte bereikbaarheid met alle voorzieningen binnen handbereik.
Beschrijving:
De inkomhal brengt ons rechtstreeks in de keuken met aanpalende eetkamer en naastgelegen leefruimte. Het gelijkvloers wordt vervolledigd met een praktische badkamer en een toegang tot een gemeenschappelijke voorraadkelder. Tot slot is er nog een gezellig terras met achteringang aanwezig. Het terras is bereikbaar vanuit zowel eetkamer als vanuit de leefruimte. De eerste verdieping brengt ons nog een volwaardige slaapkamer.
Extra:
- Het appartement is onmiddellijk beschikbaar!
- Huurprijs 675 euro / maand
- Gratis parkeermogelijkheden in de aanpalende straat
Uitsluitend via onze website www.vastengoed.be kan u een bezichtiging inplannen op de vooropgestelde bezoekmomenten. Voor andere vragen kan u het kantoor bereiken op het nummer 014/72.73.74.
Algemeen
| Adres: | Logen 87 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5409 |
| Prijs: | € 675 |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad centrum |
| Perceelbreedte: | 6,5 m |
| Perceeldiepte: | 16 m |
| Bewoonbare opp.: | 70 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 6,5 m |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 (24 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 15 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 125 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250107-0003497102-RES-1 |
| EPC Index: | 363,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 7/01/2035 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |