Prachtig gerenoveerd éénslaapkamer appartement te huur in centrum Geel!
Geel
Pas
153 C
€ 670
Ligging:
Dit recent gerenoveerde appartement is gelegen op slechts enkele minuten wandelen van de Markt in Geel.
Hierdoor zijn al de faciliteiten (Scholen, winkels, restaurants,...) zeer makkelijk bereikbaar.
Omschrijving:
Dit appartement bestaat uit:
- Woonkamer
- Open, volledig geïnstalleerde keuken
- Een slaapkamer
- Badkamer
- Apart toilet
Extra:
- Het appartement is onmiddellijk beschikbaar!
- Huurprijs: 670 euro/maand + 25 euro/maand gemeenschappelijke kosten!
- Lift aanwezig!
- Airco aanwezig!
Uitsluitend via onze website www.vastengoed.be kan u een bezichtiging inplannen op de vooropgestelde bezoekmomenten. Voor andere vragen kan u het kantoor bereiken op het nummer 014/72.73.74.
Algemeen
| Adres: | Pas 153/C Geel |
| Referentie: | V&G/G/5326 |
| Prijs: | € 670 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 41 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 3 |
| Gemeenschappelijke lasten en provisies: | € 25 |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Airco: | Ja |
| Lift: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20220215-0002546919-RES-1 |
| EPC Index: | 346,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 15/02/2032 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Geel
Pas
153 C
€ 670
Vertel een vriend
Geel
Pas
153 C
€ 670
Plan uw bezoek
Geel
Pas
153 C