Recent appartement, gelegen op de eerste verdieping, met 2 slaapkamers!
€ 870
Volledig afgewerkt appartement, gelegen op de eerste verdieping, met 2 slaapkamers!
Bestaande uit:
• Inkomhal
• Woonkamer
• Volledig ingerichte open keuken
• Geïnstalleerde badkamer
• 2 slaapkamers
• Berging
• Apart toilet
• Terras
Ondergrondse parking:
- kelderberging met stopcontact
- fietsenberging
- autostaanplaats
Extra:
Huurprijs: 870 euro/maand + Provisie gemeenschappelijke kosten 50 euro/maand (met een jaarlijkse afrekening)!
Het appartement is voorzien van een eigen warmtepomp en eigen zonnepanelen!
Tevens is er vloerverwarming aanwezig!
Beschikbaar vanaf 01/08/2026!
Uitsluitend via onze website www.vastengoed.be kan u een bezichtiging inplannen op de vooropgestelde bezoekmomenten. Voor andere vragen kan u het kantoor bereiken op het nummer 014/72.73.74.
Algemeen
| Adres: | Dokter Van De Perrestraat 2/13 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5422 |
| Prijs: | € 870 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 91 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 1 |
| Gemeenschappelijke lasten en provisies: | € 50 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinstation: | Ja |
| Treinhalte: | Ja |
| Busknooppunt: | Ja |
| Bushalte: | Ja |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Warmtepomp |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 13008-G-2014/00399/EP10894/A001/D03/SD003 |
| EPC Index: | 39,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 1/06/2031 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |