Goed gelegen appartement met 2 slaapkamers te Geel!
€ 845
Energiezuinig appartement (eerste verdieping) te huur gelegen juist buiten het centrum van Geel!
Dit appartement bestaat uit:
- Inkom
- 2 Slaapkamers
- Apart toilet
- Badkamer met lavabo en douche
- Geïnstalleerde keuken
- Berging
- Ruime woonkamer
- Terras
- Carport met berging
Extra:
- Beschikbaar vanaf 01/08/2026, maar in overleg met de huurder kan dit ook al vanaf 01/06/2026!
- De huurprijs bedraagt 845 euro/maand + 40 euro/maand gemeenschappelijke kosten!
- Er is een lift aanwezig in het gebouw!
- E-peil max. 30! Vloerverwarming via warmtepomp en zonnepanelen, dus een zeer laag verbruik!
Uitsluitend via onze website www.vastengoed.be kan u een bezichtiging inplannen op de vooropgestelde bezoekmomenten. Voor andere vragen kan u het kantoor bereiken op het nummer 014 72 73 74
Algemeen
| Adres: | Katersberg 18/7 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5421 |
| Prijs: | € 845 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 76 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2018 |
| Op verdieping: | 1 |
| Gemeenschappelijke lasten en provisies: | € 40 |
Indeling
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 9 m² |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Zonnecollectoren, Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 13008-G-2015/00398/EP10894/A001/D01/SD008 |
| EPC Index: | 41,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 26/11/2028 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |