Centraal gelegen appartement met 2 slaapkamers en garage te Geel!
Geel
Stationsstraat
85 7
€ 760
Appartement gelegen op wandelafstand van het station van Geel!
Dit pand bestaat uit:
- Inkom
- Ruime woonkamer
- Volledig ingerichte keuken
- Berging
- Badkamer met lavabo en douche
- 2 Slaapkamers
- Terras
- Garage
Extra:
- Lift aanwezig in het gebouw!
- Leefruimte en slaapkamers zijn voorzien van airco!
- Huurprijs: 760 euro/maand, geen maandelijkse kost, enkel 2 keer per jaar afrekening onderhoud lift.
- Het appartement is onmiddellijk beschikbaar!
Uitsluitend via onze website www.vastengoed.be kan u een bezichtiging inplannen op de vooropgestelde bezoekmomenten. Voor andere vragen kan u het kantoor bereiken op het nummer 014 72 73 74
Algemeen
| Adres: | Stationsstraat 85/7 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5386 |
| Prijs: | € 760 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 130 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20240530-0003265578-RES-1 |
| EPC Index: | 136,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 30/05/2034 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Documenten
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Geel
Stationsstraat
85 7
€ 760
Vertel een vriend
Geel
Stationsstraat
85 7
€ 760
Plan uw bezoek
Geel
Stationsstraat
85 7