Recent en energiezuinig 2 slpk. appartement in Geel-centrum
€ 940
Dit appartement voldoet aan alle hedendaagse en toekomstige energie normen (i.e. zonnepanelen, vloerverwarming met warmtepomp).
Is gelegen op wandelafstand van de markt van Geel, de winkelstraat, ziekenhuis, (hoge)scholen, openbaar vervoer, parken, zwembad en stadhuis.
Bovendien is er een vlotte verbinding naar de snelweg en met de omliggende gemeenten, zoals Mol, Westerlo, Olen, Meerhout, Kasterlee, Retie.
Het appartement op de 1ste verdieping is bereikbaar met de lift en heeft een inkomhal met vestiaire, die uitgeeft op de leef- en eetruimte met een terras met avondzon (Zuid-West).
De volledig uitgeruste open keuken heeft een groot aanrecht. De nachthal met bureau en ingebouwde kast brengt je naar twee volwaardige slaapkamers, de badkamer en het aparte toilet.
De badkamer heeft naast de dubbele lavabo ook een ligbad met douche. De ruime berging is voorzien van de nodige aansluitingen voor een wasmachine en een droogkast.
Tevens is er een carport en kelderberging aanwezig.
Extra:
- Energiezuinig EPC label: A
- Privatieve zonnepanelen
- Ventilatiesysteem D
- Lucht/warmte warmtepomp met vloerverwarming
- Huurprijs: 940 euro/maand + 55 euro/maand gemeenschappelijke kosten
Uitsluitend via onze website www.vastengoed.be kan u een bezichtiging inplannen op de vooropgestelde bezoekmomenten. Voor andere vragen kan u het kantoor bereiken op het nummer 014/72.73.74.
Algemeen
| Adres: | Eikevelden 84/3 Geel |
| Referentie: | V&G/G/5385 |
| Prijs: | € 940 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad centrum, In woonwijk |
| Bewoonbare opp.: | 102 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Gemeenschappelijke lasten en provisies: | € 55 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (15 m², 14 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 31 m² |
| Keuken: | 7 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 6 m² |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 3 m² |
| Garage Types: | Carport |
Comfort
| Comfort: | Digitale tv |
| Veiligheid: | Toegangscontrole |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Vloerverw. gedeeltelijk, Warmtepomp, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Warmtepomp, Elektriciteit |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 13008-G-OMV_2022095063/EP01884/A001/D01/SD003 |
| EPC Index: | -2,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 20/02/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |