Vast & Goed makelaars
Stationsstraat 69
2440 Geel
014 72 73 74 - info@vastengoed.be
Stationsstraat 69
2440 Geel
014 72 73 74 - info@vastengoed.be
Geel
Verhuurd
Algemeen
| Adres: | Dokter Peetersstraat 21/B Geel |
| Referentie: | V&G/G/3772 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 88 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 33 m² |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Garage: | 1 |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Raamwerk: | Aluminium, Andere - thermisch aluminium |
| Dak: | Dwarskap |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas, CV-ketel - gas cv |
| Rolluiken: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20220116-0002527053-RES-1 |
| EPC Index: | 103,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 16/01/2032 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |